Labs dizains sākas ar individualitāti

Mūsu dizains un produkta pilnveide ir unikāli. Mūsu jauno produktu idejas dzimst katru gadu no tūkstošiem klientu apmeklējumiem un sarunām ar viņiem viņu tiešajās darbavietās visā pasaulē. Mēs attīstām, dizainējam un vizualizējam šīs idejas ar 3D CAD attēlu palīdzību datorā un izgatavojam fiziskus prototipus ar 3D printera palīdzību. Pie kam uzmanības centrā visa šī procesa laikā ir galalietotājs, kvalitāte un vides prasības. Vides projektu vadītājs ir iesaistīts procesā jau no paša sākuma un garantē videi draudzīgu materiālu izvēli un ražošanas metodes. Vajadzīgie ražošanas līdzekļi kļūst gatavi vienā laikā ar ražošanas sākumu. Viss process kopā no pirmās idejas līdz pārbaudītam un pārdošanai gatavam produktam var paņemt laiku līdz trim gadiem.  


Martin Järte

„Mēs lielu uzmanību pievēršam lietām, kas ir mums apkārt mūsu mājās. Tas pats būtu jādara arī darbā, kur pavadām būtisku daļu no sava laika. Man šis dizains nozīmē skaidrību un godīgumu. Labs dizains ir cilvēcīgs. Produkta funkcijām vajadzētu būt lietotājam acīmredzamām. Ja tā ir, atraktīvais izskats rodas it kā pats no sevis. Lielākais apmierinājums no sava darba rodas tad, ja mēs saņemam atgriezenisko saiti no darbavietām, kur mūsu produkti tiek lietoti, un tā ir pozitīva attiecībā gan uz funkcionalitāti, gan arī izskatu. Kādam kaut kur atkal ir bijusi patīkama darbadiena.“

Ražojumu un iepakojuma dizaineris

Amats: ražojumu un iepakojuma dizaineris

Strādā Rahmqvist: no 2006. gada

Mīļākais ražojums Rahmqvist: LED lampa PHOS ATL1

Vēl viņam patīk: arhitektūra, māksla, vēsture, Apple, Hay (mēbeles), POC (sporta ķiveres u.tml.), Propeller (dizaina birojs)


Jesper Rahmqvist

“Mūsu darbu dizaina jomā vada vēlēšanās sasniegt perfektu funkcionalitātes un formas saskaņu. Daudzi koncentrējas tikai uz lietošanu, kas rezultātā noved līdz garlaicīgiem ražojumiem. Citi investē pārāk daudz izskatā, tāpēc cieš produkta funkcionalitāte. Mēs nepadodamies, pirms viss ir savā vietā. Tikai tad, ja funkcionalitāte un izskats darbojas roku rokā, mēs esam sasnieguši savu mērķi – pārlaicīgu dizainu. Apliecinājums tam, ka mūsu domāšanas veids par dizainu ir veiksmīgs, ir fakts, ka mūsu ražojumi ir lietošanā visdažādākajos tirgos no Skandināvijas līdz Dubaijai.“

Izpildvadītājs un radošais direktors

Amats: izpildvadītājs un radošais direktors

Strādā Rahmqvist: no agras bērnības

Mīļākais ražojums Rahmqvist: To ir daudz! LED lampa Phos ATL1, šķirošanas sistēma uz galda Desktop Sorter System, akustiskais panelis, Eco Paper Clip, Easy Flow lodīšu pildspalva, minerālpapīrs Mineral Paper un krītiņi Silky Crayon.

Viņam vēl patīk: Zound Industries, Apple, viņa iecienītie dizaineri ir pārlaicīgie dizaineri Charles un Ray Eames